Kırılan Yerler Onarılır!

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Profesyonel Tespitcim şirketi uzun yıllardır Su kaçağı tespiti ve onarımı sektöründe hizmet veren firmalardandır. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihaz ve araç teknoloji gün geçtikce gelişmektedir.. Profesyonel Su kaçağı tespiti ve onarımı yapan firmamız gelişen bu teknolojiye ayak uydurmaktadır.. su kaçağı tespiti Su kaçağı tespiti için kullandığımız cihazlar tespit için herhangibi bir kırma işlemi uygulamamaktadır.. Kullanılan yüksek teknolojili cihazlarımız ile su kaçağının bulunduğu yerler incelenir ve nokta tespiti yapılıp yer tam olarak belirlenmektedir..
Bu süreç vasıtası ile evinizde herhangibi bir yıkım olayı yaşanmamaktadır..
Profesyonel Tespitcim bu sebepten dolayı sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır..

su-kacagi-tespiti

İstanbul’un tamamında hizmet veren Su kaçağı tespit firması yapılarınızda oluşabilecek daha büyük hasarları önlemek adına sizlere su kaçağı testipi konusunda çözüm ortağı olmaktadır.. Evlerinizde, iş yerlerinizde su kaçağı tespiti için firmamıza ulaşıp tespit için randevu alabilirsiniz Temiz su tesisatında, gider bağlantı noktalarında Su kaçağı tespitini tam olarak yapabilmek adına kameralı cihaz sistemi kullanılmaktadır.. Dinleme cihazı ilede yapılan Su kaçağı tespiti faydalı olmakla birlikte kesin olarak çözüm sağlamadı noktalarda olmaktadır.. Bu sebeplerden dolayı kesin çözüm için ulaşılması zor kısımlarda ya da tespiti zorlaştıracak alanlarda kameralı su kaçağı tespiti yapılmaktadır..

KAÇAK SU TESPİTİ İÇİN KIRILMA İŞLEMİ YAPILIRSA EĞER ?

su-kaçağı-tespiti
su kaçağı tespiti yapılırken su kaçağının tespiti yapılan yer eğer granit ya da fayans ile örülmüşse kırılmadan sökülmesi mümkün değildir.. Onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra ev sahibi ya da şirket, ofis sahibinin elinde aynı malzemeden bulunuyorsa ustalarımız tarafından gerekli onarım çalışmasıda yapılmaktadır. Fakat bu malzemeler yok ise isteğiniz olduğu taktirde bu malzemeler temin edilir ve sizlere kusursuz bir su kaçağı tespiti/ ve su kaçağı onarım işlemi yapılmış olacaktır..

Günümüze bakıldığında insanların en sık karşılaşıyor oldukları sorunların başında su kaçakları gelmektedir. Bu sebepten dolayı da artık bahsi geçen iş için daha iyi yöntemleri arayan firmalar, su kaçağı tespit cihazı geliştirmiş ve bu işi çok daha basit hale getirmiştir.

Su kaçağı tespiti konusunda insanları en çok rahatsız eden ve birçok farklı şekilde masraf altına girmesini sağlayan durumların başında ise kırma işlemleri yapılarak bulunan su kaçağını tespiti etmek geliyordu. Bu şekilde yapılacak olan bir su kaçağı tespiti içerisinde belki de evlerin hemen hemen her duvarı kırılıyor, buda insanlara ek masraf oluyordu, fakat artık günümüzde kırmadan su kaçağı tespiti yapmak mümkün. Aslına bakılacak olursa sizleri bu durumda rahatlatıyor olan ve içinize artık kırmadan su kaçağı tespiti yapan firmalar tarafından adeta su serpiliyor. Sizde bu şekilde hizmet gösteriyor olan su kaçağı tespit konusu ile yakından ilişkisi bulunan firmalar ile eski alışkanlıklar ile yapılan su kaçağı tespit işlemlerine son verin.

profesyonel su kacagi tespiti

profesyonel su kacagi tespiti

Günümüzde su kaçağı tespiti içerisinde firmaların en sık kullanıyor olduğu cihazların başında akustik ses dinleme cihazı gelmektedir. Akustik ses dinleme cihazı sayesinde artık kırmadan su kaçağı tespit işlemleri çok daha kolay şekilde yapılabiliyor. Bu konuda yardım alınan akustik ses dinleme cihazı sayesinde su kaçağının nerede olduğu net bir şekilde ortaya çıkarılıyor ve daha sonrasında ise sadece ve sadece bulunan ya da tespit edilen bölgeye işlem yapılıyor. Böylece hem siz fazla masraftan kurtuluyorsunuz hemde bu konuda uzman olan kişiler istenilen işi kısa zamanda çözüyor.

kırmadan su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespit işlemleri içerisinde yardım alınan bir diğer önemli cihazın ise termal kamera olduğunu söylemek mümkün. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan termal kameralar sayesinde hangi borunun nereden sızma yaptığı ya da patlamış olduğu net şekilde elde ediliyor. Daha sonrasında ise kırmadan su kaçağı tespiti yapılarak çok daha iyi bir işin altına imza atılması kolay hale geliyor. Termal kamera cihazı bu konuda çok büyük bir iş çıkarıyor ve en önemli su kaçağı tespit cihazları arasında kendisine yer buluyor.